5514 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 14 januari 2019 -
6125 Akvarell
Lolo Holmqvist (1920-2004), signerad, 1950, 23x18
Såld: 100 kr
Såldes den 15 maj 2017
Föremål som liknar akvarell Lolo Holmqvist
- Träfflista
- alla
- Visa alla